udělám z vás bohyni!

Co je to trvalá na řasy

Procedúra, která trvá přibližně 40 až 60 minut, kdy se řasy přichytí na natáčky, k tomu přizpůsobené. Trvalá řasy nijak nepoškozuje a přípravky, které se při ní používají, jsou určeny na oči. To znamená, že pokud se náhodou dostanou do oka, nehrozí žádné zdravotní riziko.

Pro koho je trvalá na řasy vhodná

Která žena by si nepřála mít dlouhé a výrazné řasy? Avšak ne všem bylo dopřáno shůry. Trvalá na řasy je úplně super pro ženy a dívky všeho věku, které mají řasy rovné, nebo nevýrazné a je jedno jestli jsou krátké, nebo dlouhé. Řasy po trvalé jsou opticky větší, podstatně výraznější a mají ten správný tvar, kdy jsou zakroucený takhle nahóru.

Jak to všechno probíhá

Trvalá na řasy se provádí pomocí miniaturních natáček, které se na řasy horního víčka přichytí. Postup je obdobný jako u trvalé na vlasy. Nejdříve se nanáší gel a pak ustalovač. Po určité době působení a po sundání natáček jsou řasy krásně natočené. Pak se vše omyje a řasy se na závěr nabarví. Barva po trvalé na řasy krásně chytne. Úplně posledním krokem je nanesení regeneračního krému, který řasy vyživí.

Jak dlouho trvalá na řasy vydrží

Trvalá na řasy vydrží asi 1,5 až 2 měsíce, podle toho jak komu rychle se řasy obměňují. Po dvou měsících se tedy procedura dá opakovat.

Poškozuje nějak trvalá řasy?

Ne, spíše naopak. Celá procedúra včetně nanesení regeneračního krému řasám prospívá.

 řasy před.jpgřasy po.jpg